Karkaozi

Kim jestem? Dobre pytanie

Kobieta rocznik 82, ani brzydka ani ładna, przeciętna. Jednak statystycznie nienormalna. 

W wyniku osobistych perypetii, bo jednak wszystko od czegoś się zaczyna, w wieku 35 lat postanowiłam powalczyć o siebie i swoje marzenia. Obiecałam sobie, już nigdy nie czekać, samotność nie będzie mnie ograniczać i wykreślam z mojego słownika „kiedyś”. 

Tym oto sposobem jak „Bridget Jones w pogoni za rozumem”, ja gonię za marzeniami, chociaż może i za rozumem też, mieszkając w szwajcarskich Alpach.  Historia nie ocieka lukrem i jak na razie trudno mówić o szczęśliwym na 150 % happyend’zie. Ta opowieść trwa, rozwija się nabiera rumieńców. Są wzloty i długie chwile spadania, podnoszenie się, poprawienie korony, żeby iść dalej do przodu. 

karkaozi

Wszystkie decyzje i działania, które podjęłam, i dzięki którym znajduję się w tym miejscu, zostały podjęte świadomie i jestem za ich konsekwencje odpowiedzialna. 

To jest moje życie, moje marzenia i „moje” góry. Żyje się tu i teraz, nie zmienimy tego co było, ale dzięki temu jestem teraz kim jestem. Jestem kim chcę być czyli sobą. 

Mam wpływ na moje jutro i staram się wykorzystać szansę daną mi od losu.

Chcę żyć nie tylko oddychać z tyłkiem na kanapie i pilotem w ręce, bo chciałbym ale…

Ogranicza mnie tylko wyobraźnia. W najgorszym wypadku może się tylko nie udać. Kolejna lekcja, następne doświadczenie, nowe wyzwanie…

Znajdziecie mnie: karkaozi

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o